Цікава фізика
Неділя, 21.10.2018, 05:30
Вітаю Вас, Гість
Головна Реєстрація RSS
Головна » Статті » SMART NOTEBOOK » SMART NOTEBOOK

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА. Програмне середовище SMART Notebook як найпопулярніша мультимедійна програма

Програмне середовище SMART Notebook як найпопулярніша мультимедійна програма.


 
  
   Для використання SMART Board у навчально-виховному процесі розробники запропонували відповідний програмний продукт SMART Notebook, призначений для створення композицій з текстових і графічних фрагментів, зберігання створених матеріалів та відтворення їх у процесі демонстрації.
   Програмне середовище SMART Notebook – найпопулярніша програма для створення і проведення уроків з використанням інтерактивних дощок.
   Програмне середовище SMART Notebook дозволяє створювати нові інтерактивні анімовані уроки, так і об’єднувати вже  раніше створені навчальні  матеріали у таких програмах як Word, Excel, Power Point, включаючи в це середовище існуючі ЦОР з будь-яких джерел. Для педагогів розроблена спеціальна галерея, яка містить понад 7000 інтерактивних ресурсів з різних предметів.
   SMART Notebook має вигляд послідовності сторінок (слайдів), скомпонованих із тексту, стандартних графічних об’єктів, фотографій, малюнків, зображень вікон файлів додатків, сумісних зі SMART Board тощо. Будь-яке зображення, що відтворюється на інтерактивній дошці, можна записати у SMART Notebook як нову сторінку разом з нотатками, зробленими маркером, пером чи іншим способом. При цьому можна додавати стільки сторінок, скільки треба для розміщення потрібної інформації.
   Кожен, хто працює з інтерактивними дошками SMART Board, отримав доступ до інтерактивного навчального контенту створеного в програмному забезпеченні SMART Notebook (SN) викладачами з 47 країн світу. Це дає можливість викладачам, хто тільки починає користуватися на своїх уроках інтерактивною дошкою SMART Board, безкоштовно отримати приклади таких уроків, брати собі до уваги цікаві елементи уроків своїх колег та швидко опанувати унікальний інструмент для створення інтерактивних уроків – ПЗ SMART Notebook.
   Користувачі інтерактивних дошок SMART з усього світу спілкуються із своїми колегами на ресурсі SMART Exchange та завантажують на нього свої уроки, чим покращують якість інтерактивного контенту. Всі уроки, що можна знайти на сайті exchange.smarttech.com можуть бути використані безкоштовно.
Завантаживши урок Ви можете його використати у первинному вигляді, або змінити так, як вам буде завгодно.
   Тепер до найпопулярнішого ресурсу OnLine спільноти викладачів приєдналася і Україна.http://exchange.smarttech.com
Категорія: SMART NOTEBOOK | Додав: ІванВолодимирович (01.05.2013)
Переглядів: 1163 | Теги: програмне середовище Smart Notebook, використання SMART Notebook на урок, SMART Notebook - найпопулярніша мул | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]